Enzo Craft Furniture Hakkımızda

Enzo Craft kuruluşu ailemizin 1930 yılında ahşap üretimiyle başlayan bir sanatın 2. Kuşağa devrolmasıyla birlikte zanaatın, özgün tasarımla buluştuğu adres olma yolunda ilerlemiş ve bugün sektördeki asırlık tecrübesinin 3ncü kuşağa aktarımıyla, tasarımın yenilikçi gücünü işaret eden bir firma düşüncesiyle 2009 yılında adını üretimdeki zanaatkarlığın vurgusunu kazanarak kurulmuştur.

Misyonumuz ise tasarım ile yaşamı bir bütün olarak görüyoruz ilkesinden yola çıkarak bir önceki kuşakların classic ve nitelikli yöntemlerini günümüz tarzıyla buluşturan, günlük yaşamın görselliğine katkıda bulunan bir öyküye sahibiz, tasarımın yenilikçi yüzüyle, dekorasyon alanlarını mimari dokunuşlarımızla ve kaliteden ödün vermeyerek kimlik sahibi yaşam alanları sunuyoruz.

Mimari tasarımı ve proje sürecimizi profesyonel kadromuzla kendi bünyemizde çözümleyerek tüm ayrıntılarıyla yürüttüğümüz, inşaat sürecinden ele aldığımız teknik, mekanik aksamlar dahil olmak üzere ve tasarım, üretim, uygulama olarak devam ettirdiğimiz proje sürecinin mobilya, perde, aksesuar, aydınlatma, sanatsal unsurlarını yarattığımız konseptin dilini konuştuğu, günümüz tarzını oldukça yansıtan parçaları bir arada sunmaktayız. Tasarım ile birlikte kalite bizim önceliğimiz olduğundan sektörde başarılı partner firmalarımızla her adımda kişiye ve yerine özel en iyi Enzo yaşam alanları için yükselen trendlerin takibinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kişiye özel çözümler ve tasarımlar sunuyoruz. Enzo Craft stili kişiye özel estetik, kalite ve fonksiyonelliğin aynı anda ön plana çıktığı işlere önem veriyoruz. Müşteri taleplerini Enzo stili ile buluşturarak hayatınıza keyif katacak, en konforlu ve şık ortamları sunuyoruz.

Sanat tarihinin literatüründen aldığımız ilhamın yanı sıra yenilenen farklı konseptlerimiz ile sürekli gelişen günümüzün tasarım odağı olmayı hedefliyoruz.

Başarılarımızı mimari departmanımız ve creative ekip ile duyarlı ve tasarımsal farklılığımızla yönettiğimiz projelerimizin seçkin  tasarımlar olmasına, her dönemde geliştirmekte olduğumuz en özel Enzo stillerine sahip olan ortamları bir çok kitleye ulaştırmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin